מרפאת שיניים חיוך קורן

גשר זה פאסה – יישור שיניים בשיטת אינויזליין

שיטת האינויזליין (Invisalign)

מהי שיטת האינויזליין (Invisalign)

אז מה זה בעצם יישור שיניים בשיטת אינויזליין? כולנו מכירים את האופציה של גשר מתכתי ליישור השיניים, דורש ניקוי יסודי, בולט, כולנו מודעים לבולטות שלו על השיניים ולעובדה שבלתי אפשרי להסתיר אותו ובעיקר מכירים את התהליך הארוך הנדרש על מנת להגיע ליישור שיניים מקסימלי.

אך כיום, בעוד הטכנולוגיה מתפתחת בכל התחומים בחיינו. כך גם בתחום רפואת השיניים אשר פיתחה שיטה חדשנית ויעילה יותר ליישור השיניים. שיטת Invisalign אשר מהווה פיתרון אסתטי, נוח ויעיל הרבה יותר מהשיטות האחרות.
שיטה זו פועלת באמצעות פלטות שקופות העשויות מפלסטיק פולימרי המיוצרות באמצעות הדמיית מחשב. הן מורכבות על השיניים הזקוקות ליישור ומותאמות לכל שן כך שהלחץ פועל בנפרד.


חשוב לציין שבתחילת התהליך אנו במרפאת חיוך קורן מבצעים בדיקה מקיפה הקובעת את מידת הרלוונטיות של המטופל, מכיוון שהטיפול מותאם לכל מטופל באופן אישי ולפי מצבו, נשלחת דגימה של חלל הפה למעבדה שמכינה את הקשתות עבורו.

הקשתות מתחלפות אחת לשבועיים על מנת ליצור תזוזה של בין 0.25 ל- 0.33 מילימטרים לכל מיישר בהתאם להתקדמות התהליך בו נמצא המטופל. בכדי להגיע ליישור מלא בצורה תקינה להסיר את הקשתות בזמן האכילה וצחצוח השיניים ולהרכיב אותן במשך 22 שעות ביממה בפרק זמן של בין מספר חודשים לשנה וחצי.

היתרונות ביישור שיניים בשיטת אינויזליין (Invisalign)

לשיטה זו מספר יתרונות אך הבולט והמשמעותי שבהם הוא שהשיטה "בלתי נראית"
כלומר, הקשתות עדינות ושקופות כך שאף אחד לא שם לב לקיומן וכך נמנע מצב של אי-נוחות וישנה אפשרות לחייך, לדבר ולאכול בחופשיות.

יתרונות נוספים בשיטה זו הם:

התאמה אישית- שיטת האינויזליין (Invisalign) נוצרת בהדמיית מחשב לאחר ביצוע בדיקה מקיפה של חלל הפה ובכך מאפשר דיוק מרבי של תבנית הקשתות בהתאם לצרכיו של המטופל.

היגיינה- החומר ממנו עשויות הקשתות הינו חומר פולימרי אשר לא מזיק ו/או יוצר כתמים על השיניים ובנוסף. בשונה משיטות אחרות כמו גשר מתכתי המצריך גומיות וחוטים אורתודנטים בקביעות. שיטת האינויזליין (Invisalign) מספקת קשתות נשלפות ובכך מונעת הצטברות לכלוך וחיידקים.

זמן הטיפול בשיטת האינויזליין (Invisalign) קצר בצורה משמעותית משיטות אחרות. הוא עורך בפרק זמן של עד שנה וחצי.

חוסר השפעות לא רצויות- שיטת האינויזליין (Invisalign) מהווה פתרון יעיל וחוסכת את השימוש בחוטים מתכתיים. אשר יש ביכולתם לגרום לגירוי ופגיעה בחניכיים. ההרגל לנוכחות הקשתות בחלל הפה מתבצע בצורה מהירה כך שלא מתקיימות הפרעות בצורת דיבור המטופל.

אנו מזמינים אתכם אלינו "חיוך קורן" אשר שמה לנגד עיניה את בריאות ונראות חלל הפה. מעניקה לכם טיפולים יסודיים על ידי מיטב המומחים.
מוזמנים ליצור אתנו קשר לייעוץ, בדיקת רופא ופרטים נוספים.
אנחנו כאן כדי לסדר לכם חיוך!

מרפאת שיניים חיוך קורן כאן בשבילכם לכל שאלה ובקשה, נשמח לעזור!

צור קשר

Call Now Button דילוג לתוכן