מרפאת שיניים חיוך קורן

דברים שלא ידעתם על שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

הצורך לבצע השתלה של שתלים דנטליים הוא תהליך רחב היקף שאורך זמן וגם כרוך בעלויות גבוהות. כדי להתחיל תהליך זה, חשוב לשאול קרובי משפחה או חברים היכן הם ביצעו הליך זה, כדי לקבל המלצה על מרפאת שיניים מקצועית, כך שהתהליך יהיה מוצלח מתחילתו ועד סופו ויצור בסוף הדרך חלל פה אסתטי ויפה.

התקנה של שתלים דנטליים 

הטכנולוגיה נעה קדימה במהירות והיא מקיפה את כל תחומי החיים. בשנים האחרונות רופאי השיניים המומחים בתחום השתלות שיניים נעזרים באביזרים ובשתלים חדשים אשר מאפשרים עבודה הרבה יותר איכותית ומהירה, באופן ההתאמה האופטימלית לחלל הפה של כל לקוח. 

מי שפונה למרפאה של רופא שיניים מומלץ בקריות או בגוש דן, עובר בדיקה ראשונית של מצב השיניים ולאחר מכן הרופא מכין תוכנית עבודה של פרויקט השתלת השיניים. הלקוח עובר הדרכה מקיפה על כל רבדי התהליך ומה קודם למה כדי שלא יהיו חששות מהתהליך כולו. מבצעים צילומים מקיפים של השיניים כולל צילומי CT כדי לראות את מצבה של כל שן ולהסיק מסקנות כדי לבצע את הפעולות הנדרשות שהן המתאימות ביותר למקרה זה.

חדשנות בנושא שתלים דנטליים 

אחת השיטות החדשות כדי לייצב שתלים דנטליים היא שימוש בסטנט שהוא תומך מטיטניום אשר יוצר קיבוע של כל השיניים החדשות. יש מקרים שבהם יש צורך בהשתלה של עצם סינטטית או השתלה של עצם עצמית. יש גם מקרים שבהם משלבים את שתי השיטות הללו וזאת בהתאם לצורך המקצועי.

את כל הפעולות הנדרשות, מבצעים בקליניקה באמצעות מכשור חדשני שמקל על העבודה ומאפשר לרופא השיניים לבצע את כל הפעולות כמו התקנת משושה חיצוני, משושה פנימי ויצירת שטח פנימי חלק או מחוספס. 

רוב ההשתלות שמתבצעות בשנים האחרונות הם באמצעות שתלים בורגיים עמידים אשר הוכיחו את יעילותם ולכן הם השתלים המועדפים בעת הביצוע של שיקום מסוג זה. 

שיקום של כל חלל הפה 

שיקום חלל הפה מתחיל בפעולות הנורמטיביות שיש לבצע כמו סתימות, טיפולי שורש, עקירת שיניים ופעולות ייחודיות נוספות על פי הצורך של כל לקוח. הצלחת המיזם כרוכה בשילוב אופטימלי של רופא שיניים מיומן ומנוסה בתחום שיקום הפה ובהתקנת השתלים. שימוש במכשור מתקדם כמו צילומים מתקדמים ואביזרים אשר נלווים למכשור המרכזי על כיסא השירות של הרופא בקליניקה. כאשר מבצעים זאת על פי השלבים הנכונים, קיימת סבירות גבוהה שתוך פרק זמן מסוים הלקוח ייהנה מהנראות. 

חיוך קורן – רופא שיניים באשדוד , כאן בשבילכם לכל שאלה ועניין

Call Now Button דילוג לתוכן