מרפאת שיניים חיוך קורן

הלבנת שיניים – כל מה שרציתם לדעת

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים היא אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר בשוק רפואת השיניים בישראל. כולם מעוניינים שיהיו להם שיניים לבנות, מבריקות ובעלות נראות מושלמת. ידוע שטיפול שיניים משפיע בצורה מידית על נראות הפנים, זו הסיבה שישראלים רבים מעוניינים הפוך את השיניים שלהם ללבנות יותר. כדי לחוש שחלל הפה שלהם הוא נקי ואסתטי יותר וכמובן לחייך מאוזן לאוזן בלי חשש.

חשוב לזכור כי מעבר לתהליך עצמו של ההלבנה. ישנן דרכים נוספות לגרום לשיניים שלכם להיות נקיות ולבנות כמו צחצוח שיניים נכון. שמירה על היגיינת פה ועוד.

מדוע זה חשוב?

מי שמעוניין לבצע מהלך זה. מומלץ לפני כן ניקוי אבנית וכתמים מהשיניים כמו כן יבצע טיפול דנטלי אם יש צורך בסתימות. טיפולי שורש או כל טיפול אחר הנחוץ. בתום הטיפולים אפשר יהיה לבצע את ההלבנה כך שתהיה אחידות בגוון של כל השיניים. כיוון שההלבנה מותאמת לשיניים הטבעיות בלבד.

הלבנת השיניים מתבצעת על אמייל השן ואם הוא שחוק ולו במעט. האפקט יהיה קטן יותר ודרגת הלובן תהיה מופחתת בין דרגה לבין שלש דרגות של לובן.

כאשר מעוניינים במידע איך עושים הלבנה. כדאי לשוחח עם רופא השיניים הקבוע לגבי הטיפול שמתמחה בין היתר בשיקום הפה.

הלבנת שיניים באמצעות לייזר

קיימות כמה שיטות להלבנת שיניים אך השיטה המובילה שכוללת המומלצת היא להלבין את השיניים באמצעות לייזר. טיפול הלייזר מתבצע במשך כשעה וחצי בקליניקה.

הרופא המיומן מבצע בשלב ראשון נטרול של החניכיים כדי למנוע כוויה או צריבה שלהן מהחומרים או מהלייזר. המהלך כולו מתבצע באמצעות מי חמצן בריכוז של % 35 . רופא השיניים מניח חומר הבהרה על זגוגית השן על כל אחת מהשיניים בחלל הפה ולאחר מכן מכוון כלפיהן ממרחק קצר, את מכשיר הלייזר. הוא מבצע פעולת חימום זהה זו במשך שלוש פעמים, כאשר כל סבב נמשך כעשרים דקות.

אצל חלק מהלקוחות נוצרת לאחר טיפול זה רגישות יתר לקור בשיניים וכוללת גם תחושה של צריבה בחניכיים. לאור הגעת חלק מהחומר מהשן לחניכיים למרות החסימה. רגישות זו נמשכת במקסימום יומיים וכדי לסייע ללקוח, רופא השיניים ממליץ על שימוש במשחת שיניים ייעודית לשיניים רגישות שתסייע לו להעביר את היומיים. לאור הטיפול בשיניים הלקוח אינו אמור לאכול מאכלים שיש בהם צבעי מאכל. או משקאות מסוימים וזאת כדי לא להרוס את העבודה שבוצעה באמצעות הלייזר.

הלבנת שיניים בלייזר היא שיטה מאד פשוטה. מהירה יחסית ומייתרת את התהליך הארוך והמורכב של הבהרת השיניים בבית באמצעים שהם נוחים פחות.

ברוב המקרים הטיפול עובר באופן חלק ואין לכך תופעות לוואי מהותיות מלבד הרגישות הקלה. לעיתים נוצרים כתמים לבנים בכמה מקומות בודדים ורופא השיניים מטפל בכך באופן ממוקד.

הלבנת שיניים ביתית

אפשר לרכוש משחות ביתיות שונות וגם ערכות להבהרת השיניים על האריזות מופיעות הנחיות מפורטות איך עושים הלבשת שיניים.

החומרים הללו אמורים  גם הם לבצע את הלבנת השיניים. היעילות של המשחות והחומרים הללו היא נמוכה ולכן גם האפקטיביות שלה היא פחותה.

הלבנת שיניים באשדוד

אצלנו במרפאת חיוך קורן באשדוד, מבוצעים טיפולי הלבנת שיניים ברמה הגבוהה ביותר ממש כאן בעיר אשדוד, תוך הקפדה על סטנדרטים מחמירים ואחריות מלאה על העבודה.

הליך הלבנת השיניים במרפאת חיוך קורן מתבצע על ידי רופא שיניים שעבר הכשרה ייעודית לכך.

מחיר הלבנת שיניים נע בין 1,000- 1,800 ש"ח תלוי בסוג הטיפול ובמצב הרפואי של המטופל.

מרפאת שיניים חיוך קורן אשדוד.

מרפאת שיניים חיוך קורן כאן בשבילכם לכל שאלה ובקשה, נשמח לעזור!

צור קשר

Call Now Button דילוג לתוכן