הלבנת שיניים

כיצד לבחור?

שיטות מסויימות יקרות יותר מאחרות וישנן בעלות תופעות לוואי פחות נעימות מאחרות. בחלק מהשיטות ניתן לחזור על הטיפול כמו למשל, כשמשתמשים בסד שהכין הרופא לעומת שיטת ההלבנה בלייזר שהנה חד פעמית, ובכל פעם, במידת הצורך, יש לחזור עליה שוב.

לפני שאתם בוחרים בסוג ההלבנה המועדפת, חשוב שתבררו מהו ההליך, מהם הסיכונים, מהי רמת היעילות וכמובן חשוב שתשאלו כמה עולה הלבנת שיניים. מרפאתנו לשירותכם בכל שאלה וכל תהייה ואנו נתאים עבורכם את הטיפול המתאים למצב השיניים שלכם לאחר אבחון מוקפד ביותר.

הלבנת שיניים עוזרת לנו לחייך בנינוחות ולחייך הנאה ובטחון.

נראות השיניים חשובה לנו ולביטחון העצמי שלנו, הלבנת שיניים נועדה לעזור גם כשהשיניים בריאות והסיבה היא אסתטית בלבד.

המרפאה שלנו ערוכה לכל סוגי ההלבנה הלבנת שיניים שהצהיבו עד כדי עששת, הלבנת שיניים ממוקדת על שיניים שהצהיבו, כל טיפול יעשה במהירות וביעילות המתאימה מבלי להמתין לתוצאות הבדיקה.

הדרכים להלבנת שיניים

מכשור מתקדם מעניק מספר שיטות להלבנת שיניים.

לכל המעוניינים לעשות הלבנת שיניים ביתית זה אפשרי, רכישת ערכה להלבנת שיניים, לא מדובר על הליך מסובך ונוכל להדריך אותכם איך לעשות זאת. ההלבנה הביתית היא פתרון מידיי זמני ופחות אפקטיבי לעיתים מתהליכים אחרים.

ישנה אפשרות של הלבנת שיניים בלייזר משך ההליך הוא קצר יותר ובעל סיכונים קטנים. שימוש בלייזר מאפשר את חדירה החומר ההלבנה אל תוך השן באופן מהיר ומיידי בניגוד למשחות ולמדבקות שהם דורשים מספר ימים כדי להשיג את השינוי המיוחל, אם זה תהליך המתאים עבורכם חשוב שתדעו תיתכן רגישות באיזור השיניים מספר ימים עד שהיא תיעלם.

בלי קשר לסוג התהליך, ניתן לחזק או לקדם את ההליך ע“י משחה להלבנת שיניים או שטיפות פה וצחצוח שיניים. כמובן, חשוב להקפיד יותר על התזונה, הפסקת/הפחתת עישון, על שתיית מים ועל היגיינת פה כך שהתוצאות תישמרנה לאורך זמן.

כיצד לבחור את ההליך הנכון עבורכם?

יש שיטות יקרות מאחרות וישנן בעלות תופעות לוואי, למשל הטיפול בלייזר הוא חד פעמי והטיפול אצל הרופא ניתן לחזור על הטיפול.

לפני שאתם בוחרים את סוג ההלבנה שאתם מעדיפים חשוב שתבררו מה ההליכים מה הסיכונים מהי רמת היעילות ומה המחיר. מרפאתנו זמינה לכם בכל שאלה ופנייה ונתאים עבורכם את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

Call Now Button