השתלת שיניים

מה הם שתלים דנטליים?

טכנאי שיניים

למה צריך שתלים דנטליים?

סובלים מכאבים? קשה לכם ללעוס? מרגישים שהשיניים עומדות ליפול?

אל תהיו שאננים בדרך לחיוך קורן ומושלם

 השתלת שיניים | איך מתבצעת השתלת שיניים | מתי צריך השתלת שיניים 

שיניים בריאות שנראות טוב חשובות לתפקוד חיי היום יום שלנו ומעלה את איכות חיינו, בנראות שלנו, בתקשורת הבין אישית ובהרגשה העצמית שלנו.

לרוב אנשים חוששים שיגעו להם בשיניים, מחפשים את הרופא הכי מקצועי ומיומן, המכשור הכי מתקדם, קליניקה אסטטית ויחס אישי חם ומרגיע.

הגעתם למקום הנכון-> בואו לפגישת יעוץ בקליניקה שלנו וישר תחושו באווירה מרגיעה וביחס אישי חם ודואג שיחזיר לכם את החיוך הקורן לפנים.

השתלת שיניים?

השתלת שיניים בפשטות היא החלפת חלק או כלל השיניים הטבעיות בחלל הפה. לאחר יעוץ ובדיקה של מבנה ומצב הפה שלכם הרופא המומחה שלנו יקבע איזה שיטה מבין כל השיטות מתאימה לכל אחד ואחת ממכם.

איך מתבצעת השתלת שיניים ?

בזמן השתלת השיניים, לפני הניתוח, נעשית חשיפה של העצם באזור מיועד. הרופא בוחר את אופן חשיפת העצם הנכון יותר ואז הוא צריך לקדוח חורים שבתוכם יכנסו השתלים בהמשך הניתוח. לאחר הקדיחה, הרופא מבריג את השתלים הדנטליים לחורים בדיוק רב ואז מתבצעת תפירת האזור בכדי לאפשר את החלמת החניכיים בכדי להתקדם לשלב הבא של השמת השיניים המלאכותיות. כמובן שכל ההליך מתבצע עם בדיקה ותמיכה מתמדת.

מי שמעוניין יש אפשרות לעבור את הליך השתלת השיניים ביום אחד בו עושים את כל השלבים הנדרשים בניתוח אחד וכך מונעים את הלחץ והמתח שקורה שיש מספר טיפולים. מגיעים לקליניקה עם חיוך ויוצאים באותו יום עם חיוך מושלם וקורן.

מתי צריך השתלת שיניים

לרוב, שיניים לא נופלות סתם בלי סיבה מוקדמת. ברוב המקרים קיים מצב מקדים שהוביל לכך שיש צורך בהשתלת שיניים. כמו, רקבון של השן, מחלת חניכיים או נסיגת חניכיים ואף עששת שיכולה להתפשט ולהחמיר אם לא מטפלים בה בזמן. ישנם מקרים שנגרמים עקב פגמים גנטיים או מומים מולדים אשר מצריכים השתלת שיניים באופן מידי.

השתלת שיניים הוא הליך לא פשוט שכרוך בכאב ואי נעימות. מטרתנו העיקרית היא לאפשר הליך קל ככל הניתן. אנו מתחייבים לליווי מלא מתחילת התהליך ועד לסופו עם יחס אישי חם ודואג.

תכנסו למרפאת שיניים באשדוד עם חיוך ותצאו עם חיוך מושלם וקורן.

דואגים עבורכם
לבריאות הפה והחניכיים

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים עכשיו >>>

Call Now Button