יישור שיניים

יישור שיניים

יישור שיניים היה עד לא מכבר פעולה אשר בוצעה בעיקר אצל ילדים, לאחר שבקעו להם רוב השיניים הקבועות וזאת כדי ליצור רצף יפה של השיניים זו לצד זו.

בשנים האחרונות, גם מבוגרים אשר המראה של שיניהם הטריד אותם לאורך שנים, כיוון שהן אינן ממוקמות זו לצד זו, החליטו לבצע יישור שיניים באשדוד. רופא השיניים המנוסה מבצע את הפעולות הללו, תוך שימוש בשיטות חדשניות ומתקדמות, אשר מניבות תוצאות יפהפיות. לפני כל ביצוע היישור יש להגיע למרפאת שיניים לצורך בדיקה ללא עלות כדי להתאים את השיטה הנכונה לכל לקוח.

יישור שיניים שקוף

כל טיפולי שיניים שהם שקופים זאת שיטה חדשנית שבה היישור מתבצע באמצעות יישור שיניים פנימי בחלק האחורי של הלסת וזאת כדי שהפריט לא ייראה כלפי חוץ. לקוחות רבים אשר החליטו כי זה הזמן לטפל בשיניים שלהם, אינם מעוניינים להיראות עם גשר בולט או קוביות על שיניהם, הם מתביישים בעובדה זו ולכן מעדיפים לבצע זאת תוך שימוש בטכניקת טיפול שיניים פנימי.

יישור שיטת בשיטת אינקוגניטו (incognito) לא נראה לעין כלל. המבנה הפנימי מיוצר באופן אינדיבידואלי לכל לקוח בהתאם לגודל הלסת שלו. ההתאמה המיטבית אשר מתבצעת על ידי רופא השיניים המומחה, אינה יוצרת שינוי בחיי היום יום ואינה מפריעה לדיבור. היתרונות הרבים של טיפול בשיטת אינקוגניטו (incognito) סוחף לקוחות רבים לבצע יישור שיניים שקוף באשדוד, לאחר שדחו זאת לאורך שנים.

בדרך זו של יישור שיניים ללא גשר, מופעל כוח מתמשך על הלסת על ידי החסמים והתילים וכך עם הזמן כל שן מוצאת את מיקומה המדויק. מדובר ביישור שיניים מהיר, אשר נעשה באופן מקצועי ביותר ומוביל לתוצאות נפלאות ולשינוי מהותי בנראותו של הפה.

יישור שיניים למבוגרים

אחד היתרונות המהותיים ביישור שיניים בשיטת אינוזליין היא העובדה שאפשר להמחיש מראש את נראותו של הפה לאחר מהלך זה. בתחילת הדרך הרופא מכין מודל ממוחשב תלת ממדי אשר מאפשר ללקוח הצצה לנראות העתידית של הפה לאחר שהקשתיות יסיימו את עבודתן וכל השיניים ייראו זו לצד זו באופן רציף ויפה.

יישור שיניים אינוזליין (Invisalign) הוא אחת השיטות המוצלחות לטיפול שיניים באשדוד. השיטה הייחודית מבוססת על קשתיות שקופות אשר מותקנות על שיניו של הלקוח. כך מבצעים אחד מהשיטות עם שיניים ללא גשר, כאשר הקשתיות מותקנות במיקומים הרלבנטיים, תפקידן הוא להניע וליישר את השיניים אשר אינן ממוקמות במקומן הנכון . זהו טיפול שיניים מהיר, אשר מצריך טיפולים אורתודנטיים בודדים בלבד.

כמה עולה יישור שיניים

העלויות של טיפולי שיניים באשדוד אצל אורתודנט מיומן משתנות בהתאם לסוג הנבחר, טיפול שיניים בשיטת invisalign הלקוח מקבל מספר סדים שאותם הלקוח מתקין בביתו לפי הסדר שקבע לו האורתודנט, וכך הוא יכול להימנע מהגעה לאורתודנט לעיתים קרובות, אלא להגעת ביקורת במרפאת שיניים באשדוד או טיפול שיניים בשיטת incognito  והשיטה הזו מתאימה לבני נוער ובוגרים מעל גיל 18 ועד גיל 70 ולכן גם העלות של כל מטופל תהיה שונה בהתאם למצבו של השיניים שלו.

Call Now Button