מרפאת שיניים חיוך קורן

כאבי שיניים

כאבי שיניים

כאבי שיניים פתאומיים הם בעצם כאבים חדים שפורצים במפתיע. הדבר יכול לקרות אצל כל אדם. כולל אצל אלו שמטפלים בשיניים שלהם באופן קבוע ומגיעים לבדיקות אחת לחצי שנה במרפאת השיניים.

טיפול בכאב שיניים

הדרך הנכונה ביותר איך להרגיע כאבי שיניים היא לתאם תור דחוף למרפאת השיניים. כדי שרופא השיניים יאבחן מה הבעיה ויטפל בה. זו יכולה להיות סתימה שנפלה, שן שנשברה, שן זקוקה לטיפול שורש עקב דלקת ונושאים אחרים.

כשהרופא מבין את הבעיה והוא מעוניין ליצור הקלה על כאב שיניים הוא מבצע את הטיפול הנדרש כמו סתימה או סתימה זמנית בהתאם למצבה של השן. אם מדובר בדלקת הוא מתחיל את הטיפול כיוון שיש בו כמה שלבים ובמקביל הוא נותן ללקוח מרשם לרכישת אנטיביוטיקה. כדי לפתור את בעיית הדלקת בשן ושלא יוצר מצב של כאב שיניים חזק שיפריע לתפקוד היום יומי של הלקוח.

איך להרגיע כאבי שיניים

אם אין אפשרות להגיע באופן מידי לרופא שיניים ומחפשים דרכים שונות איך להרגיע כאב שיניים. הדרך הקלה ביותר היא לקחת משכך כאבים. בדרך כלל תוך כחצי שעה כאב השיניים ייעלם והלקוח יקווה שלא יהיה כאב שיניים בלילה לאחר שההשפעה של משכך הכאבים תתפוגג.

בידיים

  • לחיצה על שתי נקודות בגב פרק היד עד הקטע המחבר בין הזרוע לכף היד.
    • לחיצה בשקע הקיים בין שתיים מהאצבעות של כף היד, בין האצבע לאגודל.

ברגליים

  • נקודה בכף רגל ימין בין שלוש הבהונות השמאליים לשניים מצד ימין.
    • נקודה בכף רגל שמאל בין שלוש הבהונות הימניים לשתי הבהונות מצד שמאל.

שיפור בעוצמת כאבי השיניים

כאב שיניים חזק הוא חוויה לא נעימה ובמיוחד כשזה קורה בלילה. בסופי שבוע או כשרופא השיניים נמצא בחופשה. לכן המגמה היא לחפש דרכים מידיות איך להרגיע כאב שיניים, אם על ידי תרופות שמפחיתות את הכאבים תוך פרק זמן קצר, או לחלופין באחת הדרכים הטבעיות.

במקביל יש לתאם תור מוקדם ככל האפשר לרופא השיניים הקבוע. או לרופא מחליף כדי לפתור את הבעיה הכואבת.

חיוך קורן – רופא שיניים באשדוד לכל שאלה ובקשה 077-7050408

Call Now Button דילוג לתוכן