שיננית

שיננית

לידיעתכם טיפול שיננית יכול למנוע בעיות בדלקת שיניים ובנסיגת החניכיים.

המפגש שלנו בדרך כלל עם רופא השיניים הוא במצב שרק כואב לנו השיניים אך זה ממש לא אמור להיות ככה, הביקור שלנו לרופא השיניים שיכול למנוע את המצב מראש שיכאב לנו השיניים. שיננית תומכת במערכת הפה ובשיניים שלנו.

לשננית יש שתי תפקידים המטרה הראשונה היא לקדם את בריאות הפה למנוע טיפוליים מורכבים עתידיים ומטרה ושנייה היא לעזור לטיפולי רופא השיניים ולאפשר התחזקות והחלמת האזורים המטופלים.

במרפאתנו אנו מתאימים את הטיפול בדיוק לצורך. השייננית נמצאת בקשר רציף עם רופא השיניים ומעדכנת עד הפרטים הקטנים כדי לאפשר לרופא לתת עבורכם את הטיפול הרצוי עבורכם.

תפקידי השיננית

שיננית יכולה לעבוד באופן עצמאי ואף לגשת לנתוניו הרפואיים של המטופל וכמו כן גם להשתמש בחומרי הרדמה. בנוסף גם בעלת שיקול דעת לגבי סוג טיפול הנדרש כדי לחזק את מערכת הפה והשיניים.

טיפול כולל יעוץ בנושאי תזונה, בהפסקת עישון וניקוי אבנית משיניים. בניסיון לשמור על בריאות הפה לכן שיננית ילדים מאוד יכולה לעזור לעתיד בהקניית הרגלים נכונים.

טיפול יכול להקל ולעזור בהחלמת החניכיים במקרה של דלקת בחניכיים. החומר פלואוריד ניתן בסוף הטיפול אם המטופל רוצה בכך, זה יכול לעזור לטיפול בשיניים. בטיפול השייננית מנקה את שאריות המזון, חיידקים, אבנית ועוד.

השיננית יכולה אף לתמוך לאחר טיפולים שנעשו ע“י רופא השיניים כמו להסיר תפרים או תחבושות בפה, ניקוי אבנית ולבצע צילומי רנטגן ואף ללטש סתימות בעת הצורך.

עלות ביקור

המחיר הוא גורם מכריע לתדירות הביקורים לכן חשוב לנו גם שתקבלו טיפול ללא דחייה ולמנוע קשיים עתידיים שמחירים יכול לעלות ביוקר. השיננית באשדוד היא חלק בלתי נפרד מהמרפאה.

Call Now Button