מרפאת שיניים חיוך קורן

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הימצאותן של שיניים לבנות וצחורות בחלל הפה, היא סימן ההיכר של לקוחות רבים. כדי להגיע לנראות זו, הם מבצעים באופן סיסטמטי בדיקות וטיפולים בשיניהם ובנוסף לכך גם תהליך הלבנת שיניים באמצעות לייזר.

הכנה לתהליך הלבנת שיניים

לפני ביצוע הלבנת שיניים כדאי לבדוק את השיניים ולבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי לשמר אותן, כמו סתימות וטיפולי שורש. בנוסף לכך חשוב לבצע ניקוי של האבנית שהצטברה ברבדים השונים של השיניים.

בסיום הטיפולים הללו אפשר לתאם ביצוע הלבנה של השיניים, כדי להעניק להן מראה נקי ואסתטי.

הלבנת שיניים באמצעות לייזר

במרפאת חיוך קורן מבצעים רופאי השיניים המיומנים הלבנת שיניים באמצעות מכשיר לייזר מתוחכם אשר פועל בטכנולוגיה חדשנית. ניקוי באופציה זו מצליח להסיר כמות גדולה של כתמים שנותרו על השיניים כמו כתמי קפה, ניקוטין, מזון, שתיה ועוד.

ליצירת מראה אחיד וזהה של כל השיניים, רופא השיניים משתמש במי חמצן בריכוז של  35 אחוז אשר מוחדרים לשיניים באמצעות מנורת לד שאינה כוללת השפעה של קרינת UV. הסבב של כל פעולה נמשך כעשרים דקות והוא אינו כואב. כדי להשיג תוצאות מיטביות, רופא השיניים מבצע שלושה סבבים מסוג זה.

לאחר עבודה יסודית זו אפשר ליהנות משיניים לבנות וצחורות אשר נותרות בנראות זו לאורך כמה חודשים לפחות. פרקי הזמן שבהם מחזיק תהליך של הלבנת שיניים אינם קבועים והם תלויים בסיבות שונות כמו הרגלי התזונה של כל אדם וגורמים נוספים.

אפשר לחדש אחת לתקופה את הלבנת השיניים וכך ליהנות מנראות נפלאה ואסתטית שלהן שוב ושוב.

Call Now Button דילוג לתוכן