מרפאת שיניים חיוך קורן

כתר דנטלי

מה זה כתר דנטלי?

כולנו רוצים ומייחלים לשניים המושלמות, האחידות, הלבנות והמבריקות. כולנו רוצים שיניים ישרות ואחידות אך לפעמים קורים מצבים שחסרה שן או שנדרש לעקור שן לא בריאה. הפתרון המיידי והמושלם למצב זה הם הכתרים  המביאים לרצף שיניים אחיד ומושלם וכך אתם תוכלו לחייך כל היום עם חיו קורן.

תפקידו של הכתר  מהו סוגי הכתרים  מהם | איך מתמחרים

קיימות שיטות רבות לתיקון השיניים, אצלנו בקליניקה תוכלו למצוא את כל שיטות הטיפול. לרוב אנשים חוששים שיגעו להם בשיניים, מחפשים את הרופא הכי מקצועי ומיומן, עם המכשור הכי מתקדם, קליניקה אסטטית ויחס אישי חם ומרגיע. הרופא שלנו יתאים את צורת הכתר בדיוק למקום הנדרש מבלי לפגוע בשאר השיניים.                       

מהו תפקידו של הכתר

כתר בשיניים הנו התקן מלאכותי הנועד להחליף את השן הטבעית הלא בריאה שנמצאת בחלל הפה עקב זיהום, ריקבון או במקרה של סדק, שבר בשן או עקירת שן בינה

המעבדה שלנו נמצאת במרפאה עצמה ומתקיים קשר בלתי אמצעי עם טכנאי המעבדה שבונה את הכתר. הייחודיות הזו מאפשרת הליך מהיר ומדויק ומעבר חלק מהכתר הזמני אל הכתר הקבוע.

סוגי כתרים

ברוב המקרים הכתר מורכב מחרסינה וממתכת שאינה מחלידה ועמידה להשפעת סוגי תזונה שונים (מבחינת צבע, עמידות והצטברות חיידקים). חשוב שהמתכת תהיה איכותית ואצילה שכן מתכת פשוטה יכולה לפגוע בחניכיים ולגרום לדלקת חניכיים ולזיהום.  

כיום קיים כתר מאוד פופולארי והוא כתר זירקוניה המיועד להחליף את המתכות. כתר עמיד ואיכותי מאוד הנשמר לאורך שנים.

הרופא יבחן את הצורך וכמובן שגם העדפתכם קובעת את הרכב החומרים הרצוי שיבנה לכם את הכתר הכי מתאים לפה שלכם.

איך מתמחרים

לאחר הסבר מפורט של הרופא על יתרונות וחסרונות כל סוגי הכתרים נעשית בחירה של הרופא יחד איתכם על איזה כתר הכי מתאים למבנה הפה שלכם. כל כתר מתומחר במחיר שונה בין אם מדובר על כתרים היברידיים או כתרים ממתכת או אפילו כתר זירקוניה מחיר הכתרים אינו נעשה באופן שרירותי.

דואגים עבורכם
לבריאות הפה והחניכיים

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים עכשיו >>>

Call Now Button דילוג לתוכן