מרפאת שיניים חיוך קורן

כירורגיה – שתלים וכתרים

כירורגיה – שתלים וכתרים

במהלך טיפול כולל בחלל הפה אצלינו במרפאת חיוך קורן מבצעים גם פעולות כירורגיות מקצועיות כמו התקנת שתלים בכמות הנדרשת וכתרים בהתאם לצורך.

שתלים בחלל הפה

עם השנים חלים שינויים במצבן של השיניים וקיים צורך לבצע טיפולים משמרים. אך במקרים רבים לאור המצב הפיסי של השן, אין ברירה אלא לעקור אותה ולהתקין במקומה שתל שיהיה תחליף לשן הטבעית. אנו מבצעים צילומי שיניים כולל CT כדי להבין את המצב האמיתי של עצמות השיניים ושל תפקוד השיניים, כדי לקבל החלטות על המשך הטיפול הנחוץ והמתאים ביותר.

מדובר באביזר אשר עשוי מטיטניום ומורכב כמו בורג על עצם השן שנותרה במקומה. לאחר חיבור השתל, מחברים לחלקו העליון מבנה או כתר להשלמת הנראות הכללית. תהליך ההשתלה מתבצע עבור שתל אחד או כמה שתלים בזה אחר זה ביום אחד וזאת בהתאם לצורך הפרטני של כל לקוח.

לאחר הליך ההשתלה הלקוחות סובלים מכאבים ומשטפי דם פנימיים במשך כמה ימים בהתאם להיקף ההשתלה. לאט לאט הכאבים מתפוגגים ושטפי הדם הפנימיים חולפים. לאחר מכן ממשיכים את תהליך הקיבוע של השתלים בכמה טיפולים רצופים, עד שעצמות הלסת קולטות את כל אחד מהשתלים.

כתרים בחלל הפה

אחד הנושאים שמסייעים מאד לתהליך השינוי האסתטי בפיו של כל לקוח, הוא התקנה של כתרים במיקומים הרלוונטיים.

יש אפשרות להתקין כתר חרסינה, אשר הוא תעתיק מדויק של השן שנעקרה. המטרה היא ליצור אחידות של כל שורת השיניים כך שמבחינה ויזואלית לא ייראה כל הבדל בין השיניים הטבעיות לשיניים שהן כתר. זו הסיבה שבמעבדה שלנו מקפידים לייצר כתרים זהים בהתאם לנפח, לצורה ולגוון של השיניים הטבעיות. הכתר יוצרת הלבשה על המקום הקיים ולכן שומר על השן ומחבר בין כל המרכיבים הקיימים.

כתרים ייחודיים

אופציה נוספת היא שימוש בכתר חרסינה אשר מורכב מסגסוגת מתכתית עמידה ומעליה ציפוי של חרסינה.

בשיניים הקדמיות הכתרים הם ייחודיים כיוון שמדובר בשיניים שבולטות בכל פעם שהאדם פותח את פיו. כתר captel  כולל בתוכו זהב ולכן יוצר גירוי מופחת של החניכיים.

כדי ליצור את הנראות היפה ביותר, אנו מבצעים פעולה זו באופן מיומן ומקצועי ומשיגים תוצאות מוצלחות מאד לשביעות רצונם של הלקוחות.

הקו המנחה שלנו הוא מציאת פתרונות כירורגים מדויקים ונכונים בהתאם לצורך של כל מטופל כדי להעניק לו מראה אסתטי כך שיחוש בנוח בכל פעם שהוא מחייך.

Call Now Button דילוג לתוכן