מרפאת שיניים חיוך קורן

רפואת חירום לשיניים

רפואת חירום במקרים דחופים

השן כואבת? נשברה? נפלה סתימה? חייבים טיפול מיידי ולא יודעים למי לפנות?

לפעמים קורים מקרים שפתאום תוקף אתכם כאב שיניים למרות שאתם מצחצחים כמו שצריך, הולכים לביקורות תקופתיות אצל רופא שיניים ושומרים עד כמה שאפשר על בריאות השיניים. במקרים מסוימים תוקף אתכם כאב שיניים בשעות שהמרפאה כבר סגורה ואתם חייבים עזרה וטיפול מיידי של רופא חירום.

עקב מקרים דחופים כאלה, הקמנו את האפשרות של רפואת שיניים דחופה. אנו מאפשרים לכל מי שחייב טיפול מיידי לפנות אלינו ולקבל עזרה וטיפול לכאב.

כמו כן, לא כל כאב מחייבים טיפול דחוף והגעה למרפאת שיניים חירום, אך, אנו ממליצים שעל כל בעיה תפנו ותתייעצו איתנו ותקבלו את ההנחיה המתאימה אם זה מצריך הגעה למרפאת החירום..

הגעה עקב כאב

כאב שיניים עלול להיות מאוד כואב, מציק, מתחזק ומתמשך. כאב זה יכול לפגוע בתפקוד היום יומי, לדוגמה, ריתוק למיטה, לקיחת כדורים משככי כאבים. פתרונות אלו אולי עוזרים להעלים את הכאב אך לא פותרים את הבעיה.  זהו מצב בו צריך לפנות אל המרפאה ולהגיע בכדי לפתור ולמצוא את מקור הכאבים. כל כאב שיניים מציין שיש בעיה גם אם הכאב נעלם חייב לבדוק את סיבת הכאב.

הגעה עקב אירוע חיצוני

ישנם סוגים שונים של אירועים חיצוניים היכולים לפגוע בשיניים. כמו, אכילת מזון קשה אשר ברגע אחד של חוסר תשומת לב יכול לגרום לסדק או שבר בשן. אתם מוצאים את עצמכם בלי שן מה שגורם לכם לביטחון עצמי נמוך לאי נוחות מירבית, מצב זה מצריך הגעה למרפאת חירום.

כמו כן מקרה של תאונה או נפילה של שן שיכול לגרום לכאב רב ולנזק לא רק לשן שנפלה אלא לכל חלל הפה. מקרה זה מהווה סיבה מספיק טובה לפנות לרפואה דחופה..

חשוב מאוד שתמיד יהיה עליכם בשלוף את פרטי רופא שיניים חירום באשדוד, גם אם נראה לכם שלא תזדקקו לו. אנו נהיה זמינים ומוכנים לכל בעיה בשבילכם.

דואגים עבורכם
לבריאות הפה והחניכיים

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים עכשיו >>>

Call Now Button