מרפאת שיניים חיוך קורן

שיניים תותבות

תהליך התקנת שיניים תותבות

מה צריך לדעת כשיש שיניים תותבות.

שיניים תותבות- קבועות | שיניים תותבות- זמניות | תחזוקת שיניים | ניקיון שיניים | איך מתמחרים

סובלים מכאבים? קשה לכם ללעוס? אחד משיטות הטיפול המומלצות למצבים אלו הם הליך שיניים תותבות זהו הפתרון המהיר והמיידי ביותר. מגיעים לקליניקה מודדים את חלל הפה והשיניים החסרות בונים לכם את ההתקן הרצוי לפה שלכם, אתם מכניסים לפה וחוזרים הביתה עם חיוך קורן.

השתלת השיניים הוא הליך עדין הדורש קפדנות, דיוק והתאמה מירבית אחרת סובלים מאי נוחות בגלל חוסר התאמה של התותבות למבנה הפה שלכם או פגיעה בחניכיים.

הרופא שלנו ילוו ויהיה בקשר תמידי שיגרום לכך שהרופא יכיר את מבנה הפה שלכם שיחייב לבריאותכם ולהתאמה מלאה של התותבות למבנה הפה שלכם.

שיניים תותבות זמניות או קבועות?

לאחר שהרופא בודק את מבנה הפה שלכם הוא מחליט איזה סוג שיניים תותבות מתאים לפה שלכם. שיניים תותבות קבועות מצב שבוא רק חלק מהשיניים אינן בריאות ורק אותן צריך להחליף, השיניים משתלבות עם שאר השיניים הבריאות. שיניים תותבות זמניות- ברוב המקרים מדובר על פתרון זמני עד לתותבות הקבועות וזאת בכדי למנוע  ממכם אי נוחות מלהישאר בלי שיניים תקופה ארוכה.

אפשרות נוספת היא שיניים תותבות גמישות המיועדות להקל על העומס שנוצר על הלסתות ולהתאים באופן רב יותר למבנה הפה.

תחזוקת השיניים

שיניים תותבות חייבות תחזוקה בדיוק כמו השיניים הטבעיות שלכם, יש לנקות באופן יסודי את השיניים בכדי למנוע חיידקים העלולים לפגוע ולזהם את חלל הפה שלכם. כמו כן, ישנו מצב שבזמן מסוים שההתקן יכול להישבר. תיקון של שבר נעשה במעבדה של הקליניקה שלנו..

יש להגיע לקליניקה כל תקופה מסוימת בכדי לבדוק שעדיין קיימת התאמה של השיניים התותבות למבנה הפה שלכם ולא נגרמה פגיעה לחלל הפה..

איך מתמחרים?

בין טיפול לטיפול המחיר משתנה. ישנם טיפולים שמחליפים חלק משיני הפה וישנם טיפולים המחליפים את כל שיני הפה, ישנם טיפולים יותר מקיפים ויש פחות ובהתאם לכך נקבע עלות הטיפול.

ההליך כולו מתבצע במרפאתנו עם רופא שיניים באשדוד מספר אחד. אנו מתחייבים על מענה אישי ומקצועי שילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לתוצאה הסופית המושלמת.

דואגים עבורכם
לבריאות הפה והחניכיים

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים עכשיו >>>

Call Now Button דילוג לתוכן