מרפאת שיניים חיוך קורן

שיקום הפה

טיפולים לשמירה על בריאות הפה והחניכיים

שיקום הפה נועד במיוחד בשביל שלא תסתירו את החיוך שלכם, בכדי שלא תתביישו לדבר בפה פתוח.

שיקום שיניים | שיקום פה טבעי | משקמים ביום אחד | מה התמחור

שיקום הפה מחייב מיומנות, דיוק, ניסיון ומקצועיות של רופא השיניים. עם הטכנולוגיה והחדשנות תהליך שיקום השיניים נגיש, יעיל ואפשרי לכל סוגי חללי הפה.

קיימות סיבות שונות לטיפולי שיניים לעתים שיקום הפה נעשה מסיבה אסתטית, להרגיש נוח עם עצמך, לעלות את הביטחון העצמי ולעתים מדובר על שיקום מסיבה רפואית שאי אפשר שלא לטפל כמו כתרים, סתימות, שתלים וכו' המשפרים לכם את שגרת היום יום. 

שיקום פה טבעי

שיקום הפה מתחיל קודם בטיפול בחניכיים בכדי לחזק את הבסיס של השן. יש סוגים של טיפולים טבעיים, כמו, תזונת וויטמינים המזינים את החך, שטיפת חלל הפה בתכשירים המחזקים את החניכיים. שיטות אלו אכן יכולות לחזק ולתמוך בשיקום הפה ולשפר את איכות חייכם.

שיקום הפה- שלבים

הרופא מחליט לאחר בדיקה מקיפה אילו טיפולי שיקום נחוצים לפה של המטופל.  כל פה שונה מהאחר וכל אחד צריך טיפול המיועד לחלל הפה שלו. על כן, השלבים ייגזרו ביחס לסוג הטיפול ולהיקפו. בנוסף, ישנה אפשרות לסיים את הליך שיקום הפה ביום אחד ולמנוע התשה וחזרה על אותו תהליך ובכל פעם על שן אחרת. יש לחפש, לקרוא ולשמוע על רופאים המומחים לשיקום הפה בכדי ששיקום הפה שלכם  אכן יהיה בידיים הכי טובות ועם עבודה שתחזיק שנים.

מה התמחור?

לכל טיפול יש מחיר שונה בהתחשב לנקודת התחלת הטיפול. ישנם טיפולים שכלולים בתוכניות הביטוח שלכם, מומלץ לבדוק לפני הטיפול האם אתם זכאים להנחות. בנוסף תוכלו לבנות ולקבל את עלויות הטיפול ודרכי התשלום באופן שקוף  וללא סעיפים מוסתרים מול הרופא המטפל.

דואגים עבורכם
לבריאות הפה והחניכיים

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים עכשיו >>>

Call Now Button דילוג לתוכן